Snazaroo – najobľúbenejšie tvárové a telové farby

0

Pre Snazaroo je kvalita a bezpečnosť tvárových farieb na prvom mieste. To je dôvod prečo sú Snazaroo medzi rodičmi, deťmi a profesionálnymi maliarmi tvárí Najobľúbenejšie tvárové a telové farby.

Snazaroo - najobľúbenejšie tvárové a telové farby

Snazaroo ponúka všetko čo potrebujete pri vašom tvorení

  • farby na tvár
  • trblietavé gély
  • metalické prášky
  • šablóny, štetce
  • vosky a gelovú krv
  • špeciálne lepidlá
  • najrôznejšie efekty na výrobu krvi a odrenín a pod.

Tu môzete objednať farby na tvár v e-shope

Snazaroo sú veľmi kvalitné a majú pestré sýte farby. Sú ihneď pripravené na maľovanie, iba navlhčíte štetec alebo hubku (namočiť do vody a vyžmýkať) a maľujete. Nanášajú sa ľahko a rýchlo schnú, takže celú tvár môžete mať hotový do 5 minút. Keďže sú veľmi koncentrované, balenie vystačí na mnoho použití. Farby môžete vzájomne miešať, tým získate širokú farebnú paletu. Farby po použití uzavrite späť do palety a môžete používať znovu.

Snazaroo ponúka všetko čo potrebujete pri vašom tvorení

Snazaroo hypo alergentSnazaroo farby sú špeciálne vyvinuté farby vyhovujúce väčšine citlivej pleti a nie sú parfumované. Ponúkame jednotlivé farby, sady aj sety s podrobnými návodmi.

Snazaroo netoxickéSnazaroo farby sú vyrobené z prísad, ktoré sú pod prísnou kontrolou testov EÚ a FDA toy, vyhovujú kozmetickým predpisom a sú netoxické. Tieto farby boli prekontrolované nezávislými odborníkmi dermatológie a profesionálnymi toxikológmi.

Snazaroo ľahko odstrániteľnéSnazaroo farby sú vodou-riediteľné, preto maľovanie s nimi je tak jednoduché a možno ich ľahko odstrániť. Odporúčame odstraňovať mydlom a teplou vodou, alebo vlhčenými obrúskami. Drhnutie ani sila nie sú potrebné.

Príprava a použitie farieb Snazaroo

Príprava a použitie farieb SnazarooKaždá kozmetika môže výnimočne spôsobiť alergickú reakciu. Hoci sú Snazaroo netoxické a dôkladne testované farby, prosíme nenanášajte na tvár, ktorá je postihnutý kožnou alergiou alebo inou kožnou chorobou. Pri akýchkoľvek pochybnostiach najprv otestujte vašu reakciu na zápästí, nechajte 60 minút pôsobiť a potom aplikujte na tvár.
Pripravte si misku s vodou na umývanie štetca a hubky. Pokožka by mala byť čistá a suchá, nenanášajte žiadny krém. Vlasy prípadne schovajte do šatky alebo čelenky. Hubku namočte do vody a vyžmýkajte, potom krúživým pohybom naneste farbu na hubku a potom na tvár. Pred nanášaním ďalšej vrstvy, nechajte farby na tvári zaschnúť. S ohľadom na motív odporúčame nanášať najprv svetlé farby a potom tmavé.
Tieto farby sú skvelé aj na maľovanie tela. Môžete si namaľovať prstienky, náramky, hodinky ale aj obrie tetovanie …
Farby skladujte na suchom mieste, chráňte pred priamym slnkom. Po použití všetko dôkladne umyte a osušte. Z farieb odsajte pomocou papierového obrúska prebytočnú vodu. Farby, ktoré neboli používané po dobu 18 mesiacov, prosíme nepoužívajte.

Chcete viac informácii o farbách na tvár? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.