Novinky pracovné zošity, schválené MŠ SR podľa ISCED-0

0

V ponuke vydavateľstva Maquita pribudli nové tituly

Spolu s osvedčenými titulmi tvoria komplety pracovných zošitov pre 4-5 ročné a 5-6 ročné deti. Navštívte predskolak.sk a objednajte si pracovné zošity za akciové ceny!

Všetky novinky sú schválené Ministerstvom školstva SR podľa ISCED-0.

Kreslíme so šikovnými veveričkami I.

Zošit je venovaným deťom, ktoré začínajú experimentovať s kreslením čiar a jednoduchých tvarov. Je vhodný aj deťom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, pre deti s oneskoreným psychomotorickým alebo grafomotorickým vývinom. Dieťa si na pracovných listoch listoch precvičí krátke a dlhé čiary, rovné aj krivé čiary, kruhové a oválne tvary, napríklad oblúky a vlnovky.

Kreslíme so šikovnými veveričkami II.

Zošit je venovaný deťom, ktoré sa zdokonaľujú v kreslení čiar a tvarov ako súčastí prvkov písania. Obsahom činností na edukačných listoch sú čiary, oválne tvary, vlnovky, oblúky, špirály a slučky v rôznej smerovej orientácii a veľkosti.

Kreslíme so šikovnými veveričkami III.

Tretie pokračovanie grafomotorickej edície je určené pre deti vo veku 5-7 rokov. Je venovaný deťom, ktoré sú v kreslení zručné a majú záujem o tvorivé kreslenie predmetov. Zošit rozvíja kreslenie podľa vlastnej fantázie.

Ja som

Tento edukačný zošit má pomôcť deťom predškolského veku v poznávaní seba v životne blízkych situáciach a činnostiach. Cieľom pracovných listov je rozvíjať vedomosti, schopnosti a postoje dieťaťa, ktoré prispievajú k rozvoju jeho osobnosti.

Chcete viac informácii o pracovných zošitoch? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.