Ako išlo vajce na vandrovku, Bojnice 2018

0

Ako išlo vajce na vandrovku, na Bojnickom zámku

Termíny – víkendy 13.6. – 17.6. a 20.6. – 24.6. 2018. Námet na aktuálny ročník podujatia Rozprávkový zámok pochádza z prostredia ľudových rozprávok. Pri výbere témy inšpiroval príbeh malého odvážneho vajíčka, ktoré sa vydáva na vandrovku objavovať svet. Je nádhernou ukážkou toho, aké dôležité je mať na ceste životom okolo seba tých správnych priateľov, s ktorými nie je žiadna nástraha neprekonateľná.

Rozprávka Ako išlo vajce na vandrovku je snáď jednou z najznámejších rozprávok, ktorá ovplyvnila celé generácie čitateľov. Na pozadí putovania krehkého vajíčka a jeho odvážnych spoločníkov svetom sa odohráva príbeh priateľstva, porozumenia, pomoci, spolupatričnosti a dobroprajnosti.

Ako už samotný názov napovedá, pôjde o vandrovku, teda putovanie po svete s cieľom zbierať skúsenosti. Skúsenosti a zážitky budú zbierať potulní kamaráti i návštevníci. Za každé dobrodružstvo a každú prekonanú prekážku získajú cenný náramok priateľstva. Pod pripravovaný scenár a réžiu sa v prípade realizácie už tradične podpíše Róbert Mankovecký.

Ako išlo vajce na vandrovku, na Bojnickom zámku 2018

Zdroj: fb

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.