Dekoračné siete nástenka pre vaše deti

0

Chcete vyzdobit vašu triedu alebo herňu v škole? Máte deti, ktoré radi maľujú a chcú si vystavovať svoje diela? Práve pre tieto účely sa najčastejšie používajú naše dekoračné siete rôznych farieb.
Dekoračná sieť sa jednoducho zavesí na stenu a pomocou farebných štipcov na prádlo môžete rozvešať umelecké diela svojich detí alebo žiakov. Táto výzdoba sa dá veľmi rýchlo meniť. Je farbená, veselá a pripravená za minimálne náklady!
Dekoračné alebo dekoratívne siete sa môžu použiť aj pri detských oslavách na zadržanie balónov pri strope vo voľnom priestore. Možností využitia sú nekonečné a záleží len na vašej predstavivosti a kreatíve. Vyberte si z našej ponuky siete na dekoráciu.

Tu môzete objednať siete v e-shope

Dekoračné siete

Dekoračné siete sú praktickou a efektívnou dekoráciou stien v škôlkach, školách alebo detských izbách. Či siete zavesíte na chodbu, do triedy alebo nad detskú posteľ, dokonale vyzdobia interiér. Po zavesení na stenu ich môžu deti vyšperkovať  svojimi umeleckými dielami, fotografiami a pohľadnicami len pomocou obyčajných štipcov na prádlo. Táto dekorácia sa dá ľahko obmeniť v závislosti od ročného obdobia alebo udalosti. Dekoračná sieť je tou najjednoduchšou a najlacnejšou formou nástenky! Siete s rozmerom 1 x 5 m a okom 10 x 10 cm ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach.

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.