Hovoriace bábiky Llorens s mäkkým látkovým telom

0

Bábiky sú hračky, s ktorými sa deťmi hrali od nepamäti.

Hovoriace bábiky Llorens - veľkostiSvojou formou reprezentujú dieťa ako také, čím dieťa získa pochopenie samého seba a ľudí naokolo. Hra s bábikami upevňuje sociálne zručnosti ako je napríklad pocit zodpovednosti a empatie, jazykové schopnosti a v neposlednom rade aj predstavivosť.
Španielska značka Llorens ponúka bábiky, ktoré svojim nádherným nezameniteľným prevedením oslovia nielen malé slečny. V ponuke výrobcu sú bábiky s výškou 26-45 cm a rôznymi funkciami.
Hovoriace bábiky s mäkkým látkovým telom a vláskami po celej hlave sa správajú ako živé bábätká. Po vytiahnutí cumlíka z úst začnú hovoriť mama, papa a vydávať skutočný zvuk plačúceho bábätka. Keď im vložíte cumlík späť do úst, utíšia sa. Hovoriace bábiky sú v prevedení novorodeniatka alebo malej slečny. Sú krásne oblečené a detailne prepracované.

Tu môzete objednať bábiky Lorens v e-shope

Novorodeniatka – chlapci aj dievčatká – sú dostupné aj v prevedení bez zvuku. Majú vinylové telíčka, na ktorých je zachytený doslova každý faldík. Dodávame ich aj s príslušenstvom, ako je deka, podložka, látková hračka a cumlík.

Novinkou v ponuke pre rok 2019 sú bábiky bez zvuku Sophia, Helene a Olga. Majú vinylové telá, polohovateľné ramená, nohy aj hlavu. Sú na nerozoznanie od malých dievčatiek.

Samostatnú kategóriu tvoria bábiky, ktoré nevydávajú žiaden zvuk, majú poddajné látkové telo a záplavu krásnych vlasov. Sú štýlovo oblečené a bezpochyby ich môžeme zaradiť medzi zberateľské kusy.

Chcete viac informácii o bábikach Llorens

Chcete viac informácii o bábikach Llorens? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.