Odporúčacie doložky Ministerstva školstva SR na pracovné zošity z ponuky 2010/2011

0

Aj tento rok prichádzame s novou ponukou pracovných zošitov pre materské školy. Pútavými obalmi a obsahom potešia nielen pani učiteľky, ale určite aj deti.

Ministerstvo školstva SR v súlade s §13 ods. 6 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov a na základe odporúčania Štátneho pedagogického ústavu v Bratislave nám udelilo odporúčacie doložky pre všetky pracovné zošity na rok 2010/2011.

Odporúčacie doložky MŠ SR si môžete aj vytlačiť. Pod pracovnými názvami Počítame so škôlkarom, Spoznávame svet so škôlkarom a Písanka škôlkara pre 4-5 ročné deti a Objavy predškoláka, Písanka predškoláka, Rozvcička jazýčka a Predškolák počíta pre 5-6 ročné deti nájdete príslušné záznamy.

Odporúčacia doložka Ministerstva školstva SR na pracovné zošity Spoznávame svet so škôlkarom a Písanka škôlkara pre 4-5 ročné deti
Odporúčacia doložka Ministerstva školstva SR na pracovný zošit Počítame so škôlkarom pre 4-5 ročné deti
Odporúčacia doložka Ministerstva školstva SR na pracovné zošity Objavy predškoláka, Písanka predškoláka a Rozvcička jazýčka pre 5-6 ročné deti
Odporúčacia doložka Ministerstva školstva SR na pracovný zošit Predškolák počíta pre 5-6 ročné deti

Na prezeranie potrebujete mať nainštalovaný Adobe Acrobat reader. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zdarma prevziať na nasledujúcej stránke.

Chcete viac informácii? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.