BRuNO Family Park, Brno

0

Celoročne otvorený detský park v Brne

BRuNO Family Park Brno, je unikátne herné centrum pre celú rodinu, ktoré na ploche 3 800 m2 ponúka cez 40 atrakcií, 2 rodinné reštaurácie, 5 narodeninových salónikov, programy a krúžky v 3 tvorivých dielňach a detský pohybový program The Little Gym.

Hlavný priestor centra patrí deťom a mládeži od 4 do 18 rokov. Dominujú mu 3 veže tzv. komíny: Brunov, Opičí a Pavúčí, ktoré sú prepojené spleťou vzdušných tunelov, chodieb a lanoviek. Komíny ústia do najtemnejšej atrakcie Podzemných nôr, systému cez 90 metrov dlhých katakomb. Najvyššia atrakciou je panoramatická vyhliadka Bocianie oko s presklenou podlahou vo výške 22 metrov.

Celoročne otvorený detský park v Brne

Malým deťom vo veku do 4 rokov je venovaný samostatný herný priestor Mláďatá, ktorý je vybavený starostlivo vybranými atrakciami a hračkami vhodnými pre túto vekovú kategóriu.

Od jari do jesene je k dispozícii aj vonkajší areál o veľkosti 4 000 m² s pätnástimi atrakciami. Všetky atrakcie okrem lodičiek sú vhodné aj pre rodičov, takže Bruno family park je herným centrom pre celu rodinu. Otváracia doba v pondelok 14:00 – 20:00, utorok až nedeľa, štátne sviatky a prázdniny 9:00 – 20:00. Toto nádherné detské centrum nájdete na adrese Kigginsova 2, Brno-Slatina 627 00.

Zdroj: brunofamilypark.czfacebook.com/BrunoFamilyPark

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.