FESTÍK – najveselší detský festival 2019

0

Už 25. a 26. mája 2019 sa všetci spolu dosýtosti zahráme, zatancujeme a zaspievame! Zažite krásny rodinný víkend na najveselšom detskom festivale – FESTÍK, kde na jednom mieste môžete vidieť hudobné vystúpenia obľúbených interpretov vašich detí, zabaviť sa na bohatých sprievodných aktivitách nielen pre najmenších a zároveň sa dozvedieť množstvo zaujímavých a užitočných informácií. To všetko počas jedného víkendu pod holým nebom.

Prichádza druhý ročník najveselšieho detského festivalu FESTÍK s veľkým prekvapením – bude sa konať v krásnych priestoroch s jedinečnou prírodnou atmosférou – na Dostihovej dráhe v Petržalke 25. – 26. mája 2019!

Druhý ročník najveselšieho detského festivalu FESTÍK bude zážitkom pre všetkých členov rodiny! Tešiť sa môžete na hudobné vystúpenia detských populárnych interpretov ako Miro Jaroš, Paci Pac a mnoho ďalších, a samozrejme na kúzelníkov, detské atrakcie, kolotoče, animátorov, trampolíny, lezecké steny, nafukovačky, súťaže… Množstvo zábavy pre celú rodinu na celý víkend.

Areál je kapacitne obmedzený, pri vypredaní kapacity nevieme zaručiť predaj vstupeniek na mieste konania FESTÍKu.

Hlavný hudobný program

Paci Pac, Sníček Hugo a jeho kamoši, Spievankovo, Smejko a Tanculienka, Miro Jaroš, Majk Spirit, Dano Heriban, Hanička a Murko a PREKVAPENIE

Pódium TV RIK

Jančiči, Maliny Jam, Šašo Fifo a jeho priatelia, Notový Danny, Stoj Pozor Choď, Dúhalka a Čumpelovci

Program nájdete na festik.sk a vstupenky si môžete objednať na ticketportal.sk.

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.