Zbierka školských pomôcok, Charita 2020

0

Podporte deťom radostný nástup do školy

Darujte deťom nové či používané, no stále funkčné školské pomôcky. S polu s www.charita.sk/skolskepomocky tak môžete dať deťom, ktoré nemajú na obyčajný peračník, farbičky či školskú tašku, šancu na vzdelanie.

Je skvelé, keď sa deti nemusia zaoberať závažnejšími problémami. Vďaka vám získajú deti v núdzi školské pomôcky na učenie.

Chceme Vás upozorniť a poprosiť o podporu 11. ročníka Zbierky školských pomôcok charita.sk, ktorá prebieha v čase od 1.6. do 15.9 2020. Počas zbierky zbierame školské pomôcky pre deti z detských domovov, krízových centier a deti z chudobných rodín. Možno si pamätáte i Vy, koľko radosti ste mali z pekného peračníka plného farbičiek, školskej tašky, obalov na zošity. No nie všetci rodičia majú prostriedky na to, aby svojim deťom dožičili aj túto radosť. Chýbajúce pomôcky sa nakoniec podpisujú aj pod štúdiom dieťaťa. Zbierka im pomáha a zapája aj širokú verejnosť posunutím starších, zachovalých pomôcok tým, ktorí to potrebujú. Novinkou tohto ročníka je rozšírenie zbierky o elektroniku, čím reagujeme na situáciu ohľadom obmedzení výučby a dopadu na rodiny bez internetu, notebooku, bez prístupu k spolužiakom a učiteľom. Viac informácií o zbierke nájdete na stránke: charita.sk/skolskepomocky.

Chcete viac informácii? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.