Najpredávanejšie hry a edukačné hračky 12/2020

0

edukacnehracky.sk – predstavujeme hity za december 2020

Predstavujeme vám naše najpredávanejšie hry a edukačné hračky z nášho eshopu edukacnehracky.sk. Zistíte, čo sa predáva najlepšie a vyberte si ten najlepší darček pre seba alebo vaše deti. Nakupujte u nás s radosťou za tie najlepšie ceny. Garantujeme vám vysokú kvalitu nami ponúkaných produktov. Pozrite sa, čo sa na našom e-shope predáva  a vytvorte si svoju vlastnú inšpiráciu.

Najpredávanejšie hračky a hry pre deti

Pexetrio Štáty EurópyVilac edukačné magnetky Farma, 20 ks
Pexetrio Štáty Európy
Obľúbená spoločenská hra. Pri hre otáčaj kartičky a hľadaj trojice, ktoré patria k sebe: vlajka, mapka a pamiatka. Každá trojica kartičiek má rovnaký identifikačný znak. Hráč, ktorý nájde najviac trojíc, vyhráva. Balenie obsahuje hracie kartičky vyrobené z kvalitného kartónu (57 x 57 x 1.6 mm), hraciu plochu pre doplnkovú hru LOTO-TRIO a miniencyklopédiu s návodom.
Vilac edukačné magnetky Farma, 20 ks
Kvalitné drevené magnetky s potlačou sú celoplošne magnetické. Dvadsať drevených magnetov s tematikou farmy uvedie vaše deti do života so zvieratami na vidieku. Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetria životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch a neplytvajú energiami.
Dino Puzzle Plitvické jazerá, 1000 dielikovMattel Scrabble Originál SK
Dino Puzzle Plitvické jazerá, 1000 dielikov
Postavte si doma kúsok prírodného dedičstva UNESCO. Plitvické jazerá budete skladať z 1000 dielikov puzzle. Očarujúci obraz sústavy kaskád a jazierok po dokončení môžete tiež podlepiť a mať z neho originálnu dekoráciu. Stavanie pre vás bude nielen odreagovaním, ale aj nenápadným tréningom mysle. Puzzle bolo vyrobené v ČR z odolného kartónu, ktorý vydrží aj veľmi časté skladanie a rozkladanie.  Správny počet kociek v každej krabici kontroluje špičková laserová technológia.
Mattel Scrabble Originál SK
Slovenská verzia obľúbenej a dnes už klasickej spoločenské hry. Hráči sa snažia na hracej ploche vytvárať pomocou písmen z vlastnej zásoby slová. Slová musia nadväzovať na tie, ktoré boli umiestnené skôr, podobne ako v krížovke. Podľa dĺžky a použitých písmen je slovo ohodnotené. Niektoré políčka na hracej ploche sú naviac bodovo zvýhodnené. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.

Chcete viac informácii o hrách? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.