Najpredávanejšie hry a edukačné hračky 8/2021

0

edukacnehracky.sk – predstavujeme hity za august 2021

Predstavujeme vám naše najpredávanejšie hry a edukačné hračky z nášho e-shopu edukacnehracky.sk. Zistíte, čo sa predáva najlepšie a vyberte si ten najlepší darček pre seba alebo vaše deti. Nakupujte u nás s radosťou za tie najlepšie ceny. Garantujeme vám vysokú kvalitu nami ponúkaných produktov. Pozrite sa, čo sa na našom e-shope predáva  a vytvorte si svoju vlastnú inšpiráciu.

Kvalitné, rokmi overené hry a hračky pre deti každého veku

Edukačné hračky ponúkajú široký výber didaktických hračiek od najmenších až po deti predškolského veku a ďalej. Hry sú zamerané na rozvíjanie jemnej motoriky rúk, manuálnej zručnosti, rozoznávania tvarov a farieb, sluchového a zrakového vnímania, počítania, rozšírenia slovnej zásoby a predstavivosti. Či už chcete obdarovať deti k sviatku, či k inej príležitosti, z našej ponuky si určite vyberiete. Ponúkame vám široký výber, kde nájdete hračky pre deti každého veku a urobia radosť každému dieťaťu. Vyberať môžete z rôznych kategórií, kde nájdete tie najnovšie hračky, ktoré práve letia. U nás máte navyše istotu, že máme všetky hračky vo vlastnom sklade a nakúpiť ich môžete za rozumné ceny.

Najpredávanejšie hračky a hry pre deti

Bino Box s magnetickou tabuľkou, 3v1HABA Terra Kids Vysávacia pištoľ na hmyz
Bino Box s magnetickou tabuľkou, 3v1
Táto hračka je skvelou vzdelávacou hrou na výučbu tvarov, farieb, grafomotoriky. Zároveň rozvíja detskú kreativitu. Drevený box obsahuje: obojstrannú tabuľku, 98 magnetických dielikov, 3 kriedy, 1 popisovač, 1 hubku.
HABA Terra Kids Vysávacia pištoľ na hmyz
Perfektné vybavenie do prírody pre mladých prieskumníkov. Pomocou tohto lapača môžu deti pozorovať chrobákov, pavúkov a ďalší hmyz nájdený v prírode či na záhrade. Lapač má 3 úrovne satia – nízku, strednú a vysokú. Všetky sú pre malé tvory bezpečné, nespôsobia im žiadnu ujmu. V nádobe si deti hmyz prezrú, a potom ho vypustia späť do prírody.
Snazaroo Veľká sada farieb na tvárWoody Magnetická mapa Slovenska 3v1, 75x45 cm
Snazaroo Veľká sada farieb na tvár, 21 ks
Veľmi kvalitné farby na tvár, ktoré spĺňajú najvyššie kozmetické atesty. Ľahko sa nanášajú, výborne držia, neotierajú sa a  ľahko sa umývajú. Sú vodou riediteľné a veľmi koncentrované, takže vystačia cca na 65 celých tvárí. Sada obsahuje: 2×2 ml a 8×1 ml rôznych farieb, 2×1 ml trblietavých farieb, 2×8 ml trblietavého gelu, 4 hubky, 2 štetce a obrázkový návod.
Woody Magnetická mapa Slovenska 3v1
Drevené magnetická mapa SR ponúka množstvo aktivít na hru aj vzdelávanie. Mapa je bohato ilustrovaná. Každý okres tvorí jeden dielik puzzle. V balení sú aj kartičky zobrazujúce pamiatky alebo osobnosti. Priraďujú sa k okresom, kam patria. Mapa priblíži deťom slovenské tradície, vrátane jedla a folklóru. Súčasťou je aj spoločenská hra. Mapa sa môže zavesiť na stenu. Rozmer dosky: 75 x 45 cm. Počet dielikov: 164 ks.

Chcete viac informácii o hrách? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.