Gonge Floor Surfer – doska na kolieskách

0

Doska na kolieskách je určená pre hru a terapiu

Vzhľadom láka deti a kombinuje hru s tréningom motorických zručností. Floor Surfer bol vyvinutý firmou Gonge v spolupráci s detskými fyzioterapeutmi s cieľom zabezpečiť bezpečné používanie výrobku všetkými deťmi bez ohľadu na úroveň motorických zručností. Doska na kolieskách Gonge Floor Surfer kombinuje funkciu, bezpečia a dizajnu.

kód Maquitanázov
GONGE.2168Gonge Floor Surfer zelený, podlahový surfer
GONGE.2868Gonge Floor Surfer Nordic, podlahový surfer
Gonge Floor Surfer - doska na kolieskách

Kombinuje hru s tréningom motorických zručností

Z dôvodu minimalizovanie rizika prejdení prstov dieťaťa sú kolieska zakryté. Doska na kolieskách má inštalované kvalitné kolieska s dvojitými ložiskami a čírym PU  (polyuretánovým) materiálom, nerobia na podlahe šmuhy. Na zvýšenie slobody pohybu paží dieťaťa sa tvar Floor Surfer na prednej strane ľahko zužuje. Vyvýšená predná časť Floor Surfer podporuje pri sede dieťaťa kostrč a pri ľahu hrudnú kosť. Úzke boky sú uspôsobené ako rukoväte, pričom ruky dieťaťa sú chránené pred vyčnievajúcimi rohmi.

Rozmer a špecifikácia: 56 x 37 x 14 cm (d, š, v), maximálna záťaž: 100kg, váha dosky je 2,9 kg, vhodné od 0,5 d o-10 rokov.

Tu môzete objednať Floor Surfer v e-shope edukacnehracky.sk Tu môzete objednať Floor Surfer Nordic v e-shope predskolak.sk

Chcete viac informácii o doske na kolieskach? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.