Slovenské marionety – kreatívne a stimulujúce hračky

0

Sledujte dieťa, keď preberá marionetu k životu

Marionety boli odjakživa kreatívnymi a stimulujúcimi hračkami… Inšpirovali deti, aby do nich vkladali kus svojho ja a podporovali rodičov, aby sa s deťmi hrali. Preto sa stali súčasťou krásnych spomienok, ktoré nevyprchajú do konca života.

Dandy Toys marionety SlovakiaPredstavujeme vám DANDY marionety, ktoré sa predávajú v 18 krajinách sveta a na Slovensku ste o nich určite nepočuli! Tak to už s dobrými vecami na Slovensku býva, to čo je dobré, ide do zahraničia….. My to chceme čiastočne napraviť a ponúkať vám čo najviac kvalitného slovenského tovaru!

Tu môzete kúpiť marionety Dandy v e-shope

Už 20 rokov poznajú deti DANDY marionety ako celú sadu pôvabných zvieratiek s výrazom, ktorý Vás chytí za srdce. DANDY marionety sú navrhnuté tak, aby sa jednoducho používali. V súčasnosti majú nové zdokonalené vodítka s individuálne rozoberateľnými povrázkami, čím sa predchádza problémom so zamotaním šnúrok.

Sledujte nadšenú tváričku dieťaťa, keď preberá DANDY marionetu k životu… o niekoľko sekúnd sa naozaj rozbehne a s narastajúcou zručnosťou prídu aj takmer realistické pohyby a bábka získa svoj vlastný charakter. Pri hre s ňou si dieťa zdokonaľuje reč, tvorivosť a koordináciu, čo je dôležitý vklad do jeho budúcnosti.

Chcete viac informácii o marionetách? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.