HEADU didaktické a Montessori hry

0

Headu – taliansky výrobca didaktických a Montessori hier

Hry a vzdelávacie hračky Headu stimulujú rozvoj inteligencie. Vzdelávajú deti hrami, ktoré sú prispôsobené ich schopnostiam, čím ich učia spontánnym a nenásilným spôsobom. Aktivujú procesy zamerané na konkrétne zručnosti. Výrobca ponúka veľa učebných pomôcok pre rozvoj inteligence a podporu učenia a motoriky. Všetky produkty Headu sú vyrobené v Taliansku a vytvorili ich a namaľovali poprední talianski výtvarníci.

Výrobky Headu sú vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov, zábavnou formou spontánne stimulujú inteligenciu a podporujú schopnosť trvalého učenia.

Tu môžete objednať didaktické hračky HEADU v e-shope edukacnehracky.sk
Headu Puzzle Podobnosti

Určite ste si všimli, že postupne pridávame do našej ponuky ďalšie a ďalšie didaktické hračky Headu. K tomuto kroku nás vedie dôvod, že Headu navrhujeme zábavné, vysokokvalitné hry, hračky, knihy a aplikácie, ktoré pomáhajú učiť deťom základné zručnosti pomocou inovatívnej metódy výučby.

Zakladateľmi Headu sú výrobcovia hračiek Franco Lisciani a Gian Maurizio Basciano.

Headu je inovatívny projekt, ktorého cieľom je rozvíjať rozmanité okruhy inteligencie dieťaťa. Počas procesu učenia a pri budovaní zručností používajú deti svoj mozog rôznymi spôsobmi, akoby vychádzali z rôznych súborov „intelektuálnych zdrojov“.

Aby sme boli pripravení na budúcnosť v tomto vzájomne prepojenom svete, ktorý zažil digitálnu revolúciu, musíme sa neustále vyvíjať. Vyžaduje si to nové spôsoby myslenia a učenia od útleho veku. Vzdelanie sa musí čoraz viac prispôsobovať sklonom a talentom jednotlivca.

Headu Puzzle Súvislosti

Chcete svojmu dieťaťu zaistiť harmonický rozvoj s rešpektom k jeho individualite? Veríte rovnako ako my, že každé dieťa má postupovať svojím tempom a svojou cestou a učiť sa zvládať tie správne úlohy v správny čas? Pokiaľ áno, potom vám odporúčame vyberať svojmu dieťaťu hračky typu Montessori. Tieto hry vyrobené z prírodných materiálov podporia zmyslový i emočný rozvoj, dajú deťom priestor hľadať, pozitívne sa učiť zo svojich chýb a tvorivo sa rozvíjať.

Celoživotné hranie Headu (LPH) je metóda v 3 kľúčových bodoch, ktorá propaguje, stimuluje a mobilizuje prirodzenú inteligenciu detí hrou. Prebieha to pomocou zábavných výučbových pomôcok a je zameraná na výcvik základných užitočných zručností, ktoré spontánnym spôsobom trénujú kapacitu pre celoživotné vzdelávanie.

Chcete viac informácii o hrách HEADU? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.