Seva stavebnica pre dievčatá 2, správna hračka 2016

0

Variabilná, polytechnická stavebnica Seva pre dievčatá

Dnes predstavujeme víťaza „Správná hračka 2016„. Stavebnica Seva pre dievčatá 2 obsahuje 600 dielikov, z ktorých si môžete zostaviť obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu, autíčka, hojdačku atď. Seva pre dievčatá 2 rozširuje ponuku Seva dielikov o úplne nové farebné variácie. Vekové určenie 4+.

Tu môzete objednať stavebnicu v e-shope edukacnehracky.sk

Stavebnice SEVA pre dievčatá 2 je určená pre dievčatká od 4 rokov. Obsahuje 600 dielikov farebne ladených do dievčenských farieb – fialová, ružová, oranžová. V balení okrem klasických dielikov nájdete gumová kolesá, volant a sedačky. V stavebnici sa nachádza aj vodič v podobe panáčika Seváčka, ktorý sa môže posadiť za volať kabrioletu či buginy alebo sa môže pohojdať na hojdačke.

Polytechnická stavebnica Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2014 oslávila svoje 35 výročie. Stavebnica Seva je kreatívna, deťom rozvíja myseľ i manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás. Môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky … Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca doporučujeme stavebnicu pre deti od 4 rokov, tak máme zistené, že za dozoru rodičov sa s ňou vyhrajú i 3 ročné deti. A keď preskočíme škôlku a školu potom Vám prezradíme, že si s ňou radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia.

Ponuka stavebníc Seva pre dievčatá

k´ód maquitanázovpočet dielikov
SEVA.301-24Seva Rodina Prechádzka166 dielikov
SEVA.301-48Seva pre dievčatá 2600 dielikov
SEVA.301-27Seva Rodina Bývame564 dielikov
SEVA.301-64Seva Staviame bungalov548 dielikov
SEVA.301-40Seva Rodina – veľká sada915 dielikov

Chcete viac informácii o hrách pre predškolákov? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.