Kompletný katalóg hračiek Ecoiffier a Abrick 2021

0

Kompletný katalóg hračiek Ecoiffier a Abrick 2021

Na prezeranie potrebujete mať nainštalovaný Adobe Acrobat reader. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zdarma prevziať na nasledujúcej stránke.

Spoločnosť Ecoiffier bola založená v roku 1945 Albertom Ecoiffier. Hlavnou činnosťou firmy bola výroba streleckých terčov. Od roku 1974 sústreďuje spoločnosť svoju pozornosť na hračky. JOUETS Ecoiffier patrí k francúzskym výrobcom hračiek, ktorých obchodné a výrobné zastúpenie je výlučne vo Francúzsku. Majiteľ spoločnosti pán Jouets Ecoiffier robí všetko preto, aby odlíšil produkty firmy ECOIFFIER, a to najmä prostredníctvom francúzskeho dizajnu, najnovším trendom a bezpečnostným výrobným postupom. Samozrejmosťou pre spoločnosť je aj ochrana životného prostredia.

Tu si môžete objednať hračky Ecoiffier v e-shope edukacnehracky.sk Tu si môžete objednať stavebnice Abrick v e-shope edukacnehracky.sk

Stavebnice Ecoiffier Abrick majú zaoblené rohy kociek, a sú tak vhodné pre deti od 18 mesiacov. V krabici nájdete spolu kocky a rozmanité príslušenstvo pre ešte realistickejší hru. Nechýbajú figúrky, schodiská a okná. Stavebnice môžete kombinovať s ďalšími stavebnicami Ecoiffier Abrick. Hra rozvíja jemnú motoriku a kreativitu. 

Stavebnice Abrick zaraďujeme do kategórie Moje prvé kocky pre 1½ až 5 ročné deti spolu s kompatibilnými  stavebnicami Lego Duplo, BIG a Unico Plus.

Najpredávanejší produkt od Ecoiffier v našej ponuke

Ecoiffier Hádzanie krúžkov - kríž (4 krúžky)

Ecoiffier Hádzanie krúžkov

  • Veselá hra hádzanie krúžkov na kríž je určená pre malých i veľkých. 
  • Podporuje motoriku, sústredenie a trpezlivosť.
  • Je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie.

V našej ponuke tu:
Ecoiffier Hádzanie krúžkov – kríž (4 krúžky)

Chcete viac informácii? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.