Marabu TextilDesign Color Spray, 150ml

0
Tu si môžete objednať Marabu TextilDesign Colorspray v e-shope edukacnehracky.sk
  • Marabu TextilDesign Colorspray je akrylový spray určený na dekoráciu tkanín a odevov. Je veľmi vhodný na sprejovanie obrázkov cez šablóny. Sprej sa na malé plochy aplikuje zo vzdialenosti 3 – 5 cm a na väčšie plochy z 15 – 20 cm.
  • Pred sprejovaním je potrebné tkaniny zbaviť apretúry. Nie je však vhodný na dekorovanie každodenne nosených odevov.
  • Sprej Marabu Textil Design je rýchloschnúci, odolný voči poveternostným vplyvom, svetlostály (okrem neónových odtieňov). Sprejom farebne upravené tkaniny nie je potrebné fixovať. Po uschnutí sa môžu tkaniny a odevy prať pri teplote do 30°C, pričom sa perú a žehlia vždy z rubovej strany.
  • Pred prvým použitím farby je nutné odstrániť bezpečnostný krúžok a pred každým použitím je potrebné sprej silno potriasť. Sprej sa na malé plochy aplikuje zo vzdialenosti 3 – 5 cm a na väčšie plochy z 15 – 20 cm. Pri sprejovaní sa musí sprej držať vertikálne. Po ukončení práce je nutné sprej otočiť a vystriekať zvyšok farby z trysky.
  • Upozornenie: Marabu Textil Design je horľavina a dráždi pokožku. Preto je nutné ho skladovať mimo dosah detí. Je jedovatý pre vodné organizmy a vo vode môže spôsobiť niekoľko dňové problémy. Nádobka je pod tlakom. Chráňte ju pred slnkom a teplotami nad 500°C. Po spotrebovaní ju násilím neotvárajte, ani nespaľujte. Nestriekajte nad plameňom alebo nad horiacimi predmetmi. Pri práci nefajčite. Bez dostatočného vetrania hrozí možnosť explózie.

Chcete viac informácii o textilnych sprejoch? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.