1. Detský festival a veľtrh 2018, Nitra

0

1. Detský festival a veľtrh 2018, NitraV dňoch 23. a 24. júna 2018 sa bude konať 1. detský festival a veľtrh je rodinne zameraný projekt adresovaný hlavne deťom. 
Detský festival
sa stal vysnívaným miestom návštev detí, mládeže, ale aj celých rodín. Bohatý program osloví všetky vekové kategórie od tých najmenších, cez teenegerov až po ich rodičov či starých rodičov. Podľa veku a typu zábavy sú pavilóny rozdelené na pocitovú (workshopy) a veľtržnú časť.Deti aj rodičia si prídu na svoje a všetko, čo hľadajú v rámci detského sveta nájdu na jednom mieste. Súčasťou bohatého programu sú každoročne aj autogramiády známych športovcov, hercov i spevákov. Deti sa môžu tešiť na svojich obľúbených hrdinov a množstvo zábavy.

Aj tento rok sa na vás tešíme v júni na Agrokomplexe v Nitre. Letné prázdniny sa začínajú 1. detským festivalom a veľtrhom! V cene vstupenky je bohatý program a všetky atrakcie zdarma! Prvých 5000 detí dostane k vstupenkám zľavový kupón alza.sk, panáčika Playmobil, vodu Zlatíčko, džúsik Capri Sonne a Kubík čokosušienku s ovocím.

1. Detský festival a veľtrh 2018, Nitra

Zdroj: detskyfestival.sk

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.