Bábkové divadlo Marionetino

0

Bábky pre najmenšie deti

Bábky pre Vaše najmenšie detiAké máte plány na víkend? Prechádzku v prírode alebo ostávate doma? Ak je to tá druhá možnosť, s naším bábkovým divadlom môžete pre deti vytvoriť atmosféru ako v ozajstnom divadle. Jeseň, ktorá už naozaj prichádza medzi nás, je ideálny čas pre rôzne hry, či už doma alebo niekde vonku za príjemného jesenného slniečka. Naše bábkové divadlo Marionetino vám ponúka široký výber divadielok, rozprávok, postavičiek a pozadí. Snažíme sa vniesť do tohto sveta kúsok hravosti, fantázie a zároveň priniesť niečo, čo akosi prirodzene a edukatívne pôsobí na naše deti. Záleží nám na vašich deťoch!

Bábkové divadlo Marionetino je vďaka svojej jednoduchosti vhodné pre deti od 3 rokov. Ponúkame široký výber bábok a rozprávok, ktoré sa medzi sebou dajú ľubovoľne kombinovať. Vyberte si rozprávku a hrajte divadlo!

Tu môzete objednať bábkové divadlá Marionetino v e-shope

Viete čo je bábková rozprávka?

Tí starší určite vedia, veď bábkové divadielka boli súčasťou našich rodín, domácností a súčasť kultúry. Dnes už deti vymenili klasické rozprávky za tablety, animované rozprávky v televízii, no bábkové divadlo patrí do našej spoločnosti. A bábkové divadlo Marionetino je tu práve pre to! Aby navrátilo do našich domácností svet rozprávok, aby deti budovali svoju fantáziu, predstavivosť a vďaka klasickým rozprávkam sa učili rozoznávať dobro a zlo. Naše bábkové divadlo je ocenené certifikátom SPRÁVNA HRAČKA a je tou správnou hračkou aj pre vaše deti.

Bábkové divadlo Marionetino

Kvalitné a odolné materiály

Bábky, kulisy i rekvizity sú vysekávané z najkvalitnejšej knihárskej lepenky. Materiál je tvrdý, pevný, odolnosťou porovnateľný s drevom. Základnú zložku tvorí papier lisovaný do dosky s hrúbkou 3 mm. Táto doska je natoľko pevná, že udrží váhu malého dieťaťa. Ekologický materiál, príjemný na hmat a do detskej ruky. Nebojte sa, naše bábky vydržia!

Obojstranná potlač

Knihárska lepenka umožňuje kvalitnú potlač, takže výsledkom sú nádherné, živé farby. Diváci tiež ocenia, že všetky bábky majú starostlivo spracovaný chrbát. Bábka sa otočí, odchádza a deti vnímajú postavu ako skutočnú.

Originálne ilustrácie

Nádherné ilustrácie, láskavý a milý výraz bábok, vtipné detaily, vyladená farebnosť, to všetko je práca našej milej výtvarníčka Lenky Procházkovej.

Veľký výber rozprávok

Rozprávky známe i neznáme, národné i medzinárodné, o princeznách, o drakoch, o zvieratkách aj rozprávky pre najmenších. To všetko ponúkame a mnoho ďalšieho. U nás si svoju rozprávku vyberie každý!

Chcete viac informácii o Marionetine? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.