Čo je žinílka, chenille?

0

Jednoduché nápady pre kreatívne deti

Žinílka (chenille) sú chlpaté drôtiky na modelovanie. Chlpaté drôtiky sa ľahko ohýbajú a tvarujú. Používajú sa ku kreatívnym účelom, k výrobe rôznych postavičiek, zvieratiek, nožičiek, tykadiel, tiež môžu slúžiť na výrobu náhrdelníkov, vrkôčikov, rôznych čísel a písmen. Dajte ich deťom a uvidíte, čo s nimi dokážu a aké krásne figúrky zo žinilkového drôtu vytvoria.

Tu môžete objednať ženilkové drôtiky v e-shope edukacnehracky.sk Tu môzete objednať hobbymateriál chenille v e-shope predskolak.sk

V našej ponuke máme ženilkové modelovacie drôtiky od rôznych výrobcov hobby materiálov. Hobby sety, ktoré dodávame od spoločnosti APLI, Playbox, SES Creative a Folia, sú vhodné pre každodenné tvorivé práce detí. 

Ženilkové modelovacie drôtiky – Chenille APLI
V našej ponuke je celý sortiment hobby maretiálov francúzkej spoločnosti APLI.

Figúrky zo žinilkového drôtu, Judita Vargová 2012

Figúrky zo žinilkového drôtu, Judita Vargová

Kniha vás oboznámi s materiálmi, pomôckami a so základnými zručnosťami, ktoré budete potrebovať pri práci. Podľa podrobných návodov sa do práce môžu pustiť aj začiatočníci. Nechajte sa inšpirovať priloženými vzormi, ktorési môžete podľa vlastnej fantázie meniť a dopĺňať.

Publikácia „Figúrky zo žinilkového drôtu“ je vhodná pre materské a základné školy, pretože základný materiál sa dá ľahko zaobstarať a zhotovovanie žinilkových figúrok deti nielen poteší, ale aj rozvíja jemnú motoriku a fantáziu dieťaťa.

Ženilkový drôt je univerzálny materiál, opakovateľne z neho môžeme vyrábať znova a znova nový model. Napriek tomu, že je flexibilný, udržuje si svoj tvar dokonale aj po pripojení k iným materiálom.

Tu môžete objednať ženilkové drôtiky v e-shope edukacnehracky.sk
Rok vydania:2012
Vydavateľstvo:Talentum LTD Slovakia
EdíciaZ dielne DaVINCI 80
Autorka:Judita Vargová
Väzba:mäkká, brožovaná bez prebalu, lesklá
Formát:165 × 235 mm
Rozsah:32 strán
Jazyk:slovenský
ISBN978-80-8123-0226

Chcete viac informácií o hobby materiály chenille? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.