Senzorická cesta zdravia, 6 pologúľ s hrotmi

0

Senzorickú cestu tvorí 6 polgúľ

Senzorická cesta GMG.KPL je vhodná pre rozvoj zmyslového vnímania, rozvoj koordinácie pohybu alebo rehabilitáciu. Tento produkt je vyrobený z materiálu na báze kaučuku. Na výrobu boli použité suroviny, ktoré spĺňajú všetky požiadavky noriem pre gumu (vrátane pre kontakt s potravinami). Výrobok má vysokú kvalitu a atraktívny dizajn.

Tu môzete objednať senzorickú cestu v e-shope edukacnehracky.sk Tu môzete objednať časti pre senzorický chodník v e-shope edukacnehracky.sk

Zmyslová, senzorická cesta zdravia je súbor pozostávajúci zo šiestich rôznych farebných pologúľ. Na svojom povrchu majú jemné gumové „hroty“, ktoré zaisťujú dobré uchopenie. Vďaka tejto povrchovej štruktúre poskytuje „Senzorická cesta zdravia“ silu zaujímavých hmatových podnetov a podporuje motorické zručnosti.

Je to skvelý nástroj pre hry a cvičenia a odporúča sa aj na terapeutické účely, masáže a rehabilitáciu. Vďaka plošnej základni zostávajú pologule s hrotmi pevne na zemi a zabezpečujú bezpečnosť. Vďaka početným výstupkom výborne stimulujú svaly a zlepšujú krvný obeh. Dajú sa použiť pri pohybových aktivitách v interiéri aj exteriéri.

V sete je 6 pologúľ rôznej farby, rozmery: Ø 15 cm a výška: 8 cm.

Naša ponuka dielov pre senzorický chodník

kód Maquitanázovpočet
GONGE.2128Gonge Balančné polgule6 ks
GMG.KPLSenzorická cesta zdravia6ks
TG.9465070Togu Senzorické polgule XL2 ks
GONGE.2117Gonge Taktilné disky, sada 110 ks
GONGE.2118Gonge Taktilné disky, sada 210 ks
JKB.1013985Set rovnovážnych pomôcok Contura®6 ks

Chcete viac informácii o senzorickej ceste? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.