Pedagogický návod k didaktickej hre Newméro

0

Pedagogický návod k didaktickej hre Newméro malé a preškolské balenie v pdf
Pedagogický návod k didaktickej hre Newméro veľké a školské balenie v pdf
Návody na hry a cvičenia s didaktickou matematickou pomôckou Newméro v pdf

Na prezeranie potrebujete mať nainštalovaný Adobe Acrobat reader. Ak ho ešte nemáte, môžete si ho zdarma prevziať na nasledujúcej stránke.

Inovatívny tehličky Newméro podporujú logické myslenie a rozvíjajú matematické schopnosti detí. Deti sa s ich pomocou učia počítať, triediť čísla, stavať aj rozkladať a plniť mnohé ďalšie úlohy. Deti tak hravou formou prenikajú do tajov matematiky a rozvíjajú svoje všeobecné schopnosti učenia a logického myslenia. Viac o tejto pomôcke nájdete tu.

S tehličkami Newméro sa môžu hrať aj deti s vekovým rozdielom a rôznou úrovňou matematických schopností. Deti sa tak učia skupinovej práci, najlepšie v predškolskom a rannom školskom veku. Hra obsahuje úlohy so správnymi odpoveďami.

Newméro je úžasné v tom, že necháva deti objavovať svet čísiel a počtov prostredníctvom zábavy. Zaujme nielen zvedavé deti, ale aj tie, ktoré matematika toľko nezaujíma, alebo s ňou majú problémy. Pomáha pochopiť systém čísel, ale úplne iným spôsobom, ako keď sú napísané na papieri. Newméro učí deti čísla cítiť a názorne ukazuje rozdielne veľkosti čísiel pomocou jednotlivých tehličiek s vrúbkami a pílovými hranami, ktoré deti ohmatávajú a učenie sa tak pre nich stáva jednoduché, rýchle a zábavné.

Chcete viac informácii? Napíšte nám

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Zdielať.

Komentáre sú uzavreté.